Titles you rated
Pacific RimRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0