Movies
Ratings
1068
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Daytime DrinkingRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
Underground RendezvousRated ★ 2.0
ImmortalsRated ★ 2.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 2.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5