Titles you rated
AemaRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Family by ChoiceRated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 1.5
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.5
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 2.5
KaosRated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.5
Vampire IdolRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 0.5