Movies
Ratings
93
ShameRated ★ 2.5
Side EffectsRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0
Think Like a ManRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0- Do You Hear She Sing's?Rated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.0
LeonRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 1.0
The PriestsRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
Our SunhiRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0