Movies
Ratings
29
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0