Series
Ratings
94
Byul Soon GeomRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0- Chosun PoliceRated ★ 4.5
Paradise RanchRated ★ 2.0
East of EdenRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 2.0
Heartless CityRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 2.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.5
Tamra IslandRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 3.0