Series
Ratings
232
House of CardsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Anna Director's CutRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 1.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 1.0
The Office Blind DateRated ★ 2.0
Green Mothers ClubRated ★ 2.5
Barbarians Season 1Rated ★ 5.0
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 2.5
My NameRated ★ 2.5