Movies
Ratings
729
Captain MarvelRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
VenomRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 2.5
BurningRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0- Cross-fireRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5