Titles you rated
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
BigRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 2.0
MaskRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0