Titles you rated
DerangedRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
CartRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0