Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0