Movies
Ratings
89
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 2.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Blood and TiesRated ★ 3.0