Series
Ratings
40- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
H.I.TRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5
GhostRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0