Series
Ratings
40
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5