Movies
Ratings
35
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0