Movies
Ratings
516
MasqueradeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
ColossalRated ★ 2.0
DemolitionRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.5- Big fishRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
The QueenRated ★ 3.5
Seo BokRated ★ 0.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.0