Series
Ratings
12
Dream HighRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
On AirRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
BittenRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0