Series
Ratings
20
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Lights and ShadowsRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0