Titles you rated
Land of BadRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
O.G.Rated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
The AmbushRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 1.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Escape from AlcatrazRated ★ 3.0
American History XRated ★ 3.5
Waiting for the BarbariansRated ★ 1.5
Escobar: Paradise LostRated ★ 3.5
Danger Close: The Battle of Long TanRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 1.5
MaXXXineRated ★ 2.5
GreyhoundRated ★ 3.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 1.0
The OutpostRated ★ 5.0