Titles you rated
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
Black AdamRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Purple HeartsRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The New MutantsRated ★ 2.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Cowspiracy: The Sustainability SecretRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 2.5
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5- Urban MythsRated ★ 1.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5