Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0- PilotRated ★ 0.5
SEWOL: Years in the WindRated ★ 5.0- Jeongjeon 70nyeon dakyu womerikaui unmyeongRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
I Am Chosun PeopleRated ★ 5.0
The Anxious Day OutRated ★ 5.0
Next SoheeRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 0.5
KikujiroRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 3.0
- My Heart Is Not Broken YetRated ★ 5.0