Series
Ratings
70
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 2.5
EliteRated ★ 4.0
Pegasus MarketRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 4.5
Birthcare CenterRated ★ 4.0
The Crowned ClownRated ★ 4.5
Rain or ShineRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Racket BoysRated ★ 3.0
Spring Turns to SpringRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 5.0