Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
- GokusenRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5