Movies
Ratings
134
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The CatRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Perfect ProposalRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0- Almost CheRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0