Series
Ratings
61
Modern FarmerRated ★ 4.0
BloodRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 4.5
Glory JaneRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Heart to HeartRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0