Movies
Ratings
379
ChefRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 3.0