Movies
Ratings
15
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 5.0
Mad MaxRated ★ 3.5