Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0