Movies
Ratings
48
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0