Movies
Ratings
58
ElysiumRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
11 A.M.Rated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 1.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5