Series
Ratings
107
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
GridRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Singles' InfernoRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 5.0