Titles you rated
AladdinRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 2.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 2.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0