Movies
Ratings
943
MidsommarRated ★ 0.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0