Movies
Ratings
82
What Women WantRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
The Mafia, The SalesmanRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
Memento MoriRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5