Series
Ratings
107
Age of InnocenceRated ★ 3.0
Still, Marry MeRated ★ 4.0
Becoming a BillionaireRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 1.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 5.0