Titles you rated
50/50Rated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 4.5