Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 0.5
NonnasRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
La Dolce VillaRated ★ 3.5
My Oxford YearRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Look Who's TalkingRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.5
The Last SummerRated ★ 2.5
The UnionRated ★ 2.5
It’s Okay!Rated ★ 3.5
The Life ListRated ★ 4.0
The Adam ProjectRated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0