Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
Rocky IIIRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.5
WaterworldRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Air Force OneRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 4.5
RockyRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5