Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Runway CopRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0