Movies
Ratings
533
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 2.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.0
Girls und Panzer das Finale: Part IVRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Shin UltramanRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0