Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0