Titles you rated
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Palace of DreamsRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0