Titles you rated
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.5
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
Im Kkeok JeongRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Real MenRated ★ 4.5
How Do You Play?Rated ★ 5.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5