Series
Ratings
132
Voice season1Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5
LifeRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
Case Number 113Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Sky of LoveRated ★ 3.5- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 4.5