Titles you rated
Man UpRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5