Titles you rated
PinocchioRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0