Titles you rated
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 2.5
R-PointRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5