Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The RoadRated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 2.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
Justice HighRated ★ 2.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
Vertical LimitRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0