Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
MorbiusRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0