Movies
Ratings
38
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Very Good GirlsRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 3.0